Producenci
 
Szukaj
 
Koszyk
0 produktów
 
Bestsellery
 
Najczęściej oglądane
 


Certyfikat Przyjazny Regulamin

O nas

Firma PLANTAGO powstała w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej jako hurtownia patronacka firmy MESKO AGD i jest kontynuacją firmy METALIK działającej na terenie województwa świętokrzyskiego od roku 1998.

OGRÓD I GASTRONOMIA to główne działy  firmy PLANTAGO.

W dziale Ogród oferujemy sprzęt ogrodowy, leśny, odśnieżarki jak również materiały eksploatacyjne oraz części zamienne, nawozy ogrodwe, nasiona traw, sprzęt nawadniający,  oraz wszystko to co jest niezbędne do pielęgnacji ogrodów

W dziale  Gastronomia oferujemy profesjonalny sprzęt gastronomiczny do wyposażania restauracji, barów, stołówek oraz wszelkiego rodzaju działalności gastronomicznej produkowany przez firmę MESKO-AGD

Do wszystkich produktów sprzedawanych w naszej firmie oferujemy części zamienne oraz prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Aby wyjść naprzeciw Państwa potrzebom prowadzimy sprzedaż wysyłkową. Na życzenie klienta sprowadzamy sprzęt, który nie występuje w naszej ofercie a związany jest z proponowanymi przez naszą firmę branżami.

Jesteśmy elastyczni i otwarci na sugestie naszych klientów jak również chętnie doradzamy wszystkim tym, którzy potrzebują pomocy w wyborze odpowiedniego dla siebie sprzętu.

W celu uzyskania szczegółowych informacji uprzejmie prosimy o kontakt.

Przedpłaty można dokonywać na dane poniżej:

PLANTAGO
Mariusz Łyżwa
Warszawska 281
26-110 Skarżysko-Kamienna
ING BANK:


55 1050 1461 1000 0091 3044 4715

w tytule zawsze podawaj nr zamówienia!